• Strona internetowa dla spółki

  2020-02-03

  Od 1 stycznia br. każda spółka akcyjna oraz spółka komandytowo-akcyjna musi mieć swoją stronę internetową. Ustawy z 30 sierpnia 2019 r. o zmianie ustawy Kodeks spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2019 r. poz. 1798) wprowadza taki obowiązek. Uzasadnieniem nałożenia wymogu, aby każda spółka akcyjna posiadała stronę internetową przeznaczoną co najmniej do komunikacji z akcjonariuszami jest przede wszystkim postępująca digitalizacja. Prowadzenie strony internetowej przez wszystkie spółki akcyjne i komandytowo-akcyjne zwiększy efektywność ochrony praw akcjonariuszy mniejszościowych, ograniczy ryzyka informowania w taki sposób, aby w praktyce nie poinformować akcjonariuszy, co szczególnie często występuje w sytuacjach konfliktów w spółkach (z udziałem akcjonariuszy i zarządów) oraz będzie sprzyjać stabilności i bezpieczeństwu obrotu.

 • Jaki hosting dla strony czy sklepu wybrać?

  Jaki hosting wybrać?

  2019-12-10

  Strona czy sklep internetowy wymagają solidnego i bezpiecznego zaplecza w postaci wydajnego serwera. Taką usługę nazywamy również hostingiem. Moim Klientom polecam usługi hostingowe firmy iq.pl. Mają przystępną ofertę zarówno dla małych stron internetowych, które wymagają niewielkich zasobów, jak i dla rozbudowanych stron i sklepów generujących dużo ruchu.

 • fot. Marek Sałatowski (https://www.facebook.com/MarekSalatowski)

  Nowy rozdział w Gdyni

  2019-11-25

  Niedawna przeprowadzka do Gdyni to dobry moment na nowy początek, na nowe otwarcie, a zatem zaczynam od nowej strony internetowej. To najlepsze narzędzie, żeby w prosty i zwięzły sposób pokazać Ci czym się zajmuję, na czym się znam, jakie mam doświadczenie i kompetencje.

Script logo