Umiejętności

Google Ads
3 certyfikaty

Web Development
HTML, CSS, JS, CMS, hosting

Graphic Design
projektowanie i drukowanie

Projektowanie i uruchamianie stron i sklepów internetowych, reklamowanie ich przy pomocy Google Ads oraz przygotowywanie projektów do druku to obszary, w których się specjalizuję. Strony internetowe są proste w obsłudze, atrakcyjne graficznie, bezpieczne i niezawodne. Ruch, który na nie sprowadzam przez reklamę w wyszukiwarce Google, przynosi satysfakcjonujące rezultaty. Projekty graficzne przyciągają uwagę i spełniają oczekiwania moich Klientów.

Doświadczenie

14 lat
właściciel i główny wykonawca
STUDIO REKLAMY grabek.net

> 300 klientów
firmy, samorządy, ngo
klienci indywidualni

> 500 projektów
małych i dużych
off-line i on-line

Mam bogate doświadczenie w pracy z Klientami małymi i dużymi. Pracowałem dla różnego rodzaju firm, instytucji publicznych (samorządy, szkoły, przedszkola, itp.), stowarzyszeń i klientów indywidualnych. Chętnie podejmuję się pracy przy małych, często jednorazowych projektach, ale także chętnie uczestniczę w skomplikowanych przedsięwzięciach, rozłożonych w czasie, wymagających długoterminowej współpracy.

Wykształcenie

WSE Kraków
marketing w internecie
2011

UAM Poznań
marketing polityczny
2008

LO w Kępnie
1999

Od samego początku świadomie wybierałem swoją ścieżkę edukacji. Jestem humanistą, ale z zacięciem do logicznego i analitycznego myślenia oraz programistycznymi nawykami :-) Stale rozwijam swoje umiejętności głównie poprzez samodzielną naukę, ale także udział w konferencjach, szkoleniach, itp.

Kompetencje

Językowe
bez branżowej nowomowy
dopasowane do każdego

Interpersonalne
dobra organizacja
nastawiona na realizację zadań

Analityczne
analizujemy dane i wyciągamy
wnioski na przyszłość

Jestem dyspozycyjny, odpowiedzialny i dobrze zorganizowany. Zawsze doradzam i nigdy nie zostawiam swoich Klientów bez opieki. Potrafię, bez branżowej nowomowy, wytłumaczyć wszystkie niuanse narzędzi reklamowych, które polecam swoim Klientom. Skupiam się na dobrym rozpoznaniu tematu i dobraniu do niego odpowiednich rozwiązań.

Script logo