Nowy rozdział w Gdyni

Data:2019-11-25

  • fot. Marek Sałatowski (https://www.facebook.com/MarekSalatowski)

    fot. Marek Sałatowski (https://www.facebook.com/MarekSalatowski)

Niedawna przeprowadzka do Gdyni to dobry moment na nowy początek, na nowe otwarcie, a zatem zaczynam od nowej strony internetowej. To najlepsze narzędzie, żeby w prosty i zwięzły sposób pokazać Ci czym się zajmuję, na czym się znam, jakie mam doświadczenie i kompetencje.

Zatem jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym kim jestem i skąd przychodzę, to koniecznie zajrzyj do zakładki "O mnie". Dowiesz się tam czy byłem burmistrzem Kępna, ile mam dzieci i czy studiowałem w Krakowie - taki pudelek w wersji lajt ;-)

Interesuje Cię co mogę zrobić dla Ciebie i Twojego biznesu? Zajrzyj koniecznie do zakładki "Kompetencje", gdzie opisałem pokrótce na czym się znam, w czym się specjalizuję i jakie są moje kwalifikacje.

Parafrazując chińskie przysłowie można powiedzieć, że "jeden projekt wart jest więcej niż tysiąc słów", zatem zachęcam Cię do zapoznania się z moim "Portfolio". Sprawdzisz tam z kim miałem przyjemność pracować do tej pory i jakie projekty zrealizowałem.

Zachęcam Cię również do kontaktu ze mną - zadzwoń, napisz albo umówmy się na spotkanie. Bez zobowiązań, bez nachalności, bez branżowej nowomowy możemy porozmawiać o Twoim biznesie i wspólnie zastanowić się co możemy dla niego zrobić, żeby lepiej się rozwijał. Wszystkie namiary na mnie znajdziesz w zakładce "Kontakt" i w stopce tej strony.

Script logo