Cześć, nazywam się Jakub Grabowski. Od 14 lat zajmuję się reklamą i prowadzę swoją agencję reklamową. Interesuje się również polityką. Najbardziej dumny jestem z mojej Rodziny. Obecnie mieszkam i działam w Gdyni.

Internet

Projektuję i uruchamiam strony i sklepy internetowe. Zajmuję się również reklamowaniem ich w sieci przy pomocy Google Ads. Miałem przyjemność pracować przy wielu różnych projektach. Pomogę Ci na każdym etapie Twojej obecności w internecie - od zaprojektowania i uruchomienia strony lub sklepu, poprzez dobór odpowiednich narzędzi (cms, hosting, usługi dodatkowe) a na reklamie i zarządzaniu projektem kończąc.

Poligrafia

Zajmuję się także projektowaniem graficznym. Chętnie przygotuję i wykonam dla Ciebie wizytówki, ulotki, plakaty i każdą inną rzecz, którą można wydrukować. Mogę również zaprojektować i przygotować gadżety reklamowe albo reklamy zewnętrzne typu baner, folie na szyby, wydruki wielkoformatowe, itp.

Polityka

Od zawsze interesowałem się polityką. Na studiach na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wybrałem specjalizację "marketing polityczny". W latach 2010 - 2014 byłem radnym Rady Miejskiej w Kępnie. Brałem udział w wielu kampaniach wyborczych i współpracowałem z lokalnymi politykami i samorządowcami. Chętnie działam społecznie w stowarzyszeniach i różnych inicjatywach.

Wykształcenie

Jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. mjra Henryka Sucharskiego w Kępnie, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (rocznik 2008, specjalizacja marketing polityczny) oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie (rocznik 2011, specjalizacja marketing w internecie).

Prywatnie

Rocznik 85, urodziłem się i wychowałem w Kępnie, obecnie mieszkam i pracuję w Gdyni. Moją największą dumą jest moja wspaniała Rodzina - partnerka Marta, syn Bruno (2014) i córka Matylda (2016). Jestem internetowym geekiem i fanem nowych technologii. Kiedyś lubiłem grać na Playstation :-)

Script logo